Panele tapicerowane od wielu już lat stanowią jedną z najmodniejszych i najczęściej wykorzystywanych dekoracji ściennych w mieszkaniach, domach, ale również biurach i lokalach usługowo-handlowych. Dzięki nim można zmienić wygląd danej przestrzeni, nadać jej głębi, ale przede wszystkim sprawić, że stanie się przytulniejsza. Z całą pewnością obok paneli tapicerowanych nie sposób przejść obojętnie, tym bardziej jeśli zdecydujemy się uczynić z nich główną ozdobę. W naszym sklepie można znaleźć wiele różnych modeli, które różnią się między sobą kolorem, ale też kształtem czy wymiarami. Wszystko to powoduje, że każdy ma możliwość wyboru paneli, które przypadną mu do gustu.
Przeznaczenie

 Panele ścienne tapicerowane można zamontować w niemal każdym pomieszczeniu, w tym przede wszystkim w sypialni, salonie, biurze, przedpokoju, pokoju dziecięcym, a nawet kuchni. Proponujemy aż kilkanaście różnych kolorów,rozmiarów i kształtówZalety Paneli Tapicerowanych

Jednym z największych atutów paneli tapicerowanych jest ich uniwersalność, dzięki której pasują do praktycznie każdej aranżacji. Możemy użyć ich niezależnie od tego, czy urządzamy wnętrze w stylu nowoczesnym, loftowym, minimalistycznym, industrialnym, glamour, art deco, czy też stawiamy na prostą estetykę skandynawską, klasyczną, boho i wiele innych. Panele tapicerowane świetnie komponują się też z większością materiałów, w tym z naturalnym drewnem, ale także metalem, wełną, skórą, lnem czy bawełną. W ich przypadku nie ma także znaczenia to, jaka kolorystyka dominuje w danej przestrzeni, a to za sprawą szerokiego wyboru obić tapicerowanych. W zależności od potrzeb, panele mogą być główną wizytówką pomieszczenia, ale też odgrywać rolę tła dla innych dekoracji. Panele czyści się tak jak wszystkie meble tapicerowane powszechnie używane w domu. Tkanina jest odporna na czyszczenie odkurzaczami piorącymi.MONTAŻ⚒️

Montaż paneli jest niezwykle prosty i bez kłopotu można to zrobić samodzielnie.

Możliwe sposoby montażu:

  • ✔️ przyklejenie na ścianie za pomocą zwykłego kleju montażowego (Opakowanie kleju wystarczy na przyklejenie ok 12-14 paneli)
  • ✔️ przymocowanie za pomocą taśmy rzepowej ( co umożliwia zdjęcie w celach czyszczenia lub zmiany kolorystyki)
  • ✔️ przykręcenie na płytę w dowolnej konfiguracji i przymocowanie na ścianie za pomocą kołków rozporowych.

Utrzymanie w czystości jest bardzo łatwe gdyż materiały użyte do ich budowy są takie same jak w przypadku mebli tapicerowanych.